Fascynuje mnie seksualność w każdym wieku. Prowadzę szkolenia i warsztaty dedykowane zarówno rodzicom odnośnie rozmowy o seksie i seksualności dzieci. Pasjonuje mnie kobiecość, męskość, związki a zarazem dojrzała seksualność. Prowadzę spotkania z adeptami Gdańskiego Uniwersytety Trzeciego Wieku na temat" porozmawiajmy o dojrzałej seksualności".

Prowadząc szkolenia i warsztaty, w zależności od tematyki i obszaru, korzystam ze swoich umiejętności trenerskich, które pozwalają mi na przekazywanie wiedzy w sposób innowacyjny ciekawy a co najważniejsze skuteczny.„Jak rozmawiać z dzieckiem o seksualności?”
Jedną z podstawowych trudności w rodzicielstwie jest rozmowa o seksie i seksualności.  Każdy z nas się z tym tematem prędzej czy później spotka. Większość z nas, dorosłych nie miała w swoim życiu wzorców odnośnie sposobu przekazywania wiedzy dotyczącej seksualności. Ponadto, sam temat seksu budzi w nas wiele sprzecznych emocji i ciągle bywa traktowany jak tabu. Nie mamy pewności co mówić dzieciom i nastolatkom, w jaki sposób odpowiadać na pytania żeby np nie pójść za daleko, co dodatkowo utrudnia nam zadanie.
Z myślą o wszystkich rodzicach, którzy pragną nauczyć się jak rozmawiać z dzieckiem o seksie, seksualności i cielesności zapraszam na szkolenie, które odczarowuje "trudne tematy" i pozwala rodzicom uzyskać narzędzia do rozmowy. Wiek Twojego dziecka nie ma znaczenia.
Podczas szkolenia nauczycie się, jak rozmawiać z dzieckiem, jak odpowiadać na pytania, które na początku mogą wydawać się trudne, a także jak budować atmosferę bezpieczeństwa w poczuciu, że dziecko będzie szukało wiedzy w domu, u swoich rodziców a nie na zewnątrz. Przyjrzymy się dlaczego czasem trudno nam jest rozmawiać na "te tematy", otrzymacie również Państwo konkretną wiedzę w jaki sposób odpowiadać na najczęściej pojawiające się pytania, odpowiednio do wieku dziecka.